درباره وبسایت

سلام. من یک مهندس کامپیوتر هستم که به واسطه خریدن بی‌مطالعه یک خرگوش به عنوان هدیه برای یکی از عزیزانم، دچار مشکلات کوچکی شدم و سپس به جستجو در اینترنت پرداختم و با حقایقی جالب آشنا شدم که تمام سعی‌ام بر این است تا تمامی آنها را در این سایت با شما به اشتراک بگذارم.

این مطالب  به طور خاص و در درجه اول در مورد خرگوش می‌باشد و نیز پس از آن و در درجه دوم، یافته‌های قدیمی‌ام در مورد سایر حیوانات خانگی (همستر، گربه، سگ) است.

همچنین در این راه با دوستانی آشنا شدم که به عقیده من در کار خود حرفه‌ای، متعهد، دانا و با انصاف هستند. لذا در صفحات مختلف ایشان را به شما معرفی خواهم کرد تا شما نیز از تجربیات و دانش این عزیزان استفاده نمایید. و یادآور می‌شوم که این وبسایت غیر از شخص نویسنده متعلق به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگر نمی‌باشد و نویسنده نیز هیچگونه قرارداد رسمی و غیر رسمی با این عزیزان ندارد و فعالیت و عواید من در حوزه پرورش و فروش حیوانات نمی‌باشد. 

در پایان، عاجزانه استدعا دارم قبل از اقدام به خرید هر نوع حیوان خانگی، حتما مطالب این سایت بخصوص اینکه چرا نیاز به یک همدم دارید و اینکه از کجا باید آن را تهیه کنید را مطالعه بفرمایید.

متشکرم.